KONST / Litografier / Färglitografi 13431053
nr 1343 1053
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Motiv från Södermalm, Stockholm. Signerad, numrerad 5/180. Motivet: 50x57cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:00:51
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius